O nas

Chcesz przewieźć materiały na działkę, łódkę w swoje ulubione miejsce na Mazurach a może prowadzisz mały biznes? – nasze przyczepy Ci w tym pomogą!

Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o.  – jest krajowym liderem w produkcji przyczep samochodowych. Bazując na ponad 40 letnim doświadczeniu tworzymy solidne produkty, które spokojnie wytrzymują trudy pracy nie tylko na polskich drogach. Sprzedajemy ich kilkanaście tysięcy rocznie. Nasze „niewiadówki” rozwiązują problemy z transportem w wielu dziedzinach życia poczynając od zastosowań         w  domu na działce czy małym biznesie poprzez  uprawiane  hobby na wypoczynku kończąc, zgodnie z hasłem „koń, lodówka albo łódka- transportuje Niewiadówka”      W swojej ofercie posiadamy przyczepy bagażowe i ciężarowe  o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t.

Szeroka gama wyrobów i możliwości dostosowania parametrów przyczepy (wymiary, płynny zakres mas pozwalający dopasować produkt do możliwości każdego auta) oraz bogate wyposażenie dodatkowe pozwalające jeszcze w większym stopniu zwiększyć funkcjonalność produktu rozbudowując go o kolejne elementy, powoduje że nasze przyczepy są w stanie sprostać wymaganiom większości klientów.

Nasza oferta obejmuje:

Przyczepy specjalistyczne:
– lawety samochodowe, przyczepy do przewozu lekkiego sprzętu budowlanego,
dla rekreacji i aktywnego wypoczynku:
– przyczepy do przewozu łodzi, kajaków, motocykli, quadów czyli tzw. czterokołowców, koni.
dla biznesu:
– oprócz gamy przyczep bagażowych i ciężarowych również furgony i przyczepy handlowe

Jesteśmy wiodącym producentem przyczep kempingowych na rynku krajowym. Nasze słynne przyczepy 126 są znane i pożądane także na rynku zagranicznym.

Kolejnym obszarem działalności „NIEWIADÓW” S.A. jest Narzędziownia, która od ponad 40 lat projektuje i wykonuje narzędzia oraz oprzyrządowanie dla odbiorców polskich i zagranicznych . Specjalizuje się w produkcji form wtryskowych, wykrojników.
i tłoczników. Posiada własne, dobrze wyposażone biuro konstrukcyjno-technologiczne, pracujące w oparciu o system CAD/CAM (w programach Pro-Engineer, Inventor, Alpha CAM, Edge CAM.
Nasze wyroby można spotkać w firmach zajmujących się produkcją części dla motoryzacji i przemysłu elektrotechnicznego, artykułów gospodarstwa domowego, sprzętu ogrodniczego, opakowań i wyrobów precyzyjnych i w budownictwie.
Dzięki doświadczonej, wykształconej i oddanej kadrze, firma cały czas rozwija swoje produkty, starając się w pełni zaspokoić potrzeby i oczekiwania rynku oraz klientów, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

PRODUCENT PRZYCZEP NIEWIADÓW

Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o.
Sarmacka 19 lok. 172,
02-972 Warszawa
 
 

tel  (44) 719 20 27

SPRZEDAŻ PRZYCZEP – Dział handlowy – Obsługa Dealerska

Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o.
Osiedle Niewiadów 49
97-225 Ujazd

tel (44) 719 20 27


kom. 506 416 337 e-mail: j.najder@niewiadow.pl

kom. 698 471 383 e-mail: m.majda@niewiadow.pl

kom. 570 633 002 e-mail: p.ronek@niewiadow.pl